همانطور که می دانید بیشتر فنس کشی ها و حصار کشی های اطراف خانه ها و باغ ها را با فنس های چوبی و یا فنس های توری حصاری انجام می دهند. در مقالات قبل به مقایسه قیمت فنس چوبی با فنس توری پرداختیم. همچنین به برآورد قیمت فنس نیز پرداختیم. اگر به دنبال یک مرکز فروش فنس مطمئن هستید بهتر است تا از محصولات صنایع مفتولی اطلس فنس استفاده کنید.

در ادامه می خواهیم به مقایسه فنس های چوبی با توری حصاری بپردازیم تا شما را در انتخاب نوع فنس کشی راهنمایی کنیم.

مقایسه طراحی فنس ها

در تولید فنس هم باید به طراحی، زیبایی و دیزاین فنس ها و همچنین عملکرد و کاربرد فنس نیز دقت کنیم. وقتی صحبت از طراحی و دیزاین فنس می شود فنس های چوبی جذاب تر و زیبا تر از فنس های توری حصاری به حساب می آیند. تنوع رنگ فنس های توری حصاری بسیار محدود است. به همین حاطر با استفاده از فنس های چوبی می توانید تنوع بیشتری داشته باشید البته این موضوع را نیز باید مد نظر داشته باشید که فنس های چوبی بسیار گران تر از فنس های توری حصاری هستند و همچنین از لحاظ امنیت نیز فنس های توری حصاری حفاظت و امنیت بیشتری را برای محیط اطراف منزل به وجود می آورند. پس آنطور که نتیجه می گیریم فنس های چوبی علاوه بر اینکه قیمت و هزینه بالاتری نسبت به فنس های حصاری دارند حفاظت کمتری را نیز در مقایسه با فنس های توری برای شما ایجاد می کنند. این فنس ها تنها از لحاظ ظاهر و زیبایی کارامد هستند.

فنس های چوبی را می توانید از چوب ها و درختان زیر تهیه کنید:

سرو

چوب قرمز

صنوبر

کاج

برای اطلاع بیشتر از قیمت فنس توری حصاری و انتخاب نوع فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا هم از قیمت فنس ها اطلاع پیدا کنید و هم راحت تر نوع فنس مورد نظرتان را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *