آیا می توان از پایه فنس فلزی و استیل برای فنس کشی های چوبی استفاده کرد؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پایه های فنس اشنا کردیم آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص فنس های حصاری در اختیارتان قرار دادیم.

با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد استفاده از پایه های فلزی و استیل برای فنس های چوبی به دست آورید.

اگر قصد نصب حصار چوب هیوستون را بر روی دارایی خود دارید، ممکن است به جای چوب یا چوب وینیل پوشیده شده، از پست های فولادی با کیفیت بالا استفاده کنید. اگرچه پست ها و لوله های حصار فولادی در درجه اول برای نرده های زنجیره ای مورد استفاده قرار می گیرند، در هنگام استفاده از نرده چوبی مزایای مختلفی دارند.

آنها می توانند در بتن مانند پست های چوبی غرق شوند، اما اگر به اندازه کافی عمیق غرق شوند، بتن همیشه لازم نیست. آنها را می توان در طول 5 تا 8 فوت برای حصار مهار حیوان خانگی، حصار محیطی یا حصار حریم شخصی خریداری کرد.

هنگام خرید مقایسه ای برای پست های فولادی، مطمئن شوید که سیب را با سیب مقایسه می کنید. پست های فولادی در انواع مختلفی از سطح کیفیت، سبک و قیمت قرار می گیرند.

فنس چوبی

بررسی پایه فنس استیل

فواید استفاده از پایه فنس استیل برای فنس های چوبی

اولین مزایای استفاده از فولاد دارای  استاندارد های 4*4 و یا 6*6 می باشد. آنها هزینه ارزان تری برای خرید و نصب دارند و در صورت خم شدن، معمولاً می توانند به جای خود خم شوند. در صورت آسیب دیدن فراتر از تعمیر، آنها می توانند از نظر اقتصادی جایگزین شوند. پست های فولادی انتخاب مناسبی برای نرده هایی است که باید محکم و بادوام باشند.

در صورت نیاز به امنیت و استحکام بیشتر ، می توانید برای محافظت بیشتر در برابر خم شدن و ایجاد حصار حتی محکم تر، پست های خط چوبی را در فاصله 6 متری نصب کنید.

با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید بهترین انواع پایه ها را انتخاب کنید. پایه های حصار فولادی را به شما توصیه می کنیم زیرا پوسیدگی ندارند. با این وجود، فقط در استفاده از پست های فولادی گالوانیزه که به دلیل شیمیایی تحت درمان قرار گرفته اند، مقاومت در برابر زنگ زدگی مهم است. یک پایه فنس گالوانیزه با یک سطح گسترده از یک چوب تحت تیمار تجاوز می کند.

پس از سالها قرار گرفتن در معرض هوای شدید زمستان و تابش شدید آفتاب تابستان، احتمالاً پست های چوبی خشک می شوند، پوسیده و می شکنند. پست های فولادی تحت تأثیر وزش باد شدید و شدید آب و هوای قرار نخواهند گرفت. آنها همچنین ضد حریق هستند و در هنگام خیس شدن خاک با عمل به عنوان یک صاعقه، حصار را در برابر صاعقه قرار می دهند.

پست های فلزی روی حصار در Cypress TX در برابر حمله موریانه ها مصون هستند. همچنین اگر در هنگام برش دادن چمن، مکرراً توسط یک whacker علفهای هرز مورد اصابت قرار گیرند، دچار درد نخواهند شد. نگهداری از نرده های فلزی نسبت به پست های چوبی آسان تر است و می توان آنها را نقاشی کرد تا با بقیه نرده ها مطابقت داشته باشد.

نقاط ضعف

اگر احساس می کنید پست های حصار فلزی جذاب نیستند، می توانید پست ها را به راحتی در پشت نمای چوبی ساخته شده با تخته های 2 4 پنهان کنید. با پنهان کردن پست های فولادی، از ظاهر طبیعی حصار کاسته نمی شوند. برای پنهان کردن پست های فولادی می توانید براکت های بزرگ پست که دارای زبانه های طولانی طولانی است، پیدا کنید. از آنجا که نمای چوبی بالای سطح زمین است، احتمال پوسیدگی کمتر وجود دارد و از مشکلات خاص چوب رنج می برد.

اگر مایل هستید حصار زنجیره ای زنجیره ای را به یک وانت یا حصار حفظ حریم خصوصی تبدیل کنید، می توانید از پست های فولادی موجود در طراحی جدید استفاده کنید. اما اگر پانل های از پیش ساخته را در نظر می گیرید، فاصله ممکن است کار نکند. در صورت نیاز به نصب پشتیبانی اضافی بین پست های فولادی موجود، ممکن است این پروژه صرفه جویی در هزینه مورد نظر را ایجاد نکند. همچنین اگر می خواهید یک حصار بلندتر بسازید، ممکن است نیاز به حذف پست های موجود باشید.

نرده های چوبی جذاب هستند، اما اگر می خواهید حصار چوبی شما دوام، قوی و ماندگار باشد، ایده خوبی است که در هنگام نصب از پست های فلزی استفاده کنید. در بیشتر موارد، شما می توانید ظاهر چوب حصار چوب را حفظ کرده و با استفاده از پست های فولادی به استحکام اضافی برسید. مزایای ساخته شده و هزینه رقابتی باعث می شود تا پست های فولادی گزینه ای عالی برای نرده های مسکونی مسکونی، نرده های حریم خصوصی یا نرده های امنیتی باشد.

برای تهیه بهترین انواع پایه فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *