همانطور که می دانید تولید فنس و فنس کشی در اطراف محل زندگی می تواند امنیت محیط پیرامون شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. در مطالب قبل شما را با نحوه افزایش ارتفاع فنس آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

سگ ها فقط حیوانات خانگی نیستند، آن ها جزئی از یک خانواده به حساب می آیند. با استفاده از تولید فنس و حصارکشی در اطراف منزل می توانید اطمینان پیدا کنید که محیط زندگی سگ شما نیز بسیار ایمن و قابل اطمینان است. در واقع حصار کشی و تولید فنس می تواند باعث شود تا شما از نیز از ورود حیوانات وحشی به داخل حیاط در امان بمانید.

ارتفاع فنس برای نگهداری از سگ ها باید چه مقدار باشد؟

یکی از نکات مهم در مورد فنس کشی برای حیوانات توجه به ارتفاع فنس می باشد. باید قد سگ خودتان و همچنین مقداری که می تواند بپرد را در نظر بگیرید. ممکن است بعضی سگ ها خیلی کوتاه باشند اما تا ارتفاع بالایی پرش داشته باشند و همچنین بر عکس بنابراین قد و اندازه خود سگ نباید معیار شما برای اندازه گیری ازتفاع فنس باشد. هنگامی که متوجه شدید سگ شما چه مقدار می تواند بپرد باید کمی ارتفاع بالا تر را در نظر بگیرید چرا که ممکن است به مرور این پرش بیشتر شود. برای فنس کشی می توانید از افراد ماهر در این زمینه کمک بگیرید.

مصالح مورد نیاز برای فنس کشی

سگ ها موجوداتی هستند که زمین را می کنند برای همین هنگام فنس کشی باید به این نکته توجه داشته باشید. اگر سگ بتواند از بین فنسس چیزی بخورد این فنس برای شما دوامی نخواهد داشت. فنس های توری حصاری و فلزی دوام بسیار بالایی دارند و برای سگ ها مناسب اند البته باید به این نکته توجه کنید که اگر سگ بخواهد زمین را بکند و از زیر فنس خارج شود مجروح خواهد شد.

برای تهیه بهترین انواع فنس با مناسب ترین قیمت فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *