همانطور که می دانید استفاده از فنس توری حصاری برای ایجاد حفاظت و امنیت بسیار رایج است. اما اگر ظاهر فنس توری حصاری را نمی پسندید می توانید با مطالعه مطالب قبل در مورد زیباسازی فنس توری اطلاعات بیشتری به دست آورید.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تعمیر فنس های توری حصاری اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

ممکن است فنس شما به دلایل زیادی نیاز به تعمیر داشته باشد، باد و طوفان می تواند باعث افتادن درخت روی فنس شود. ویا ممکن است به خاطر بارش برف زیر فشار قرار گرفته شود و آسیب ببیند. حتی ممکن است یک دزد یا خلافکار آن را بریده باشد. به هر حال هنگامی که فنس کشی شما آسیب ببیند باید بتوانید آن را تعمیر کنید.

مرحله 1: قسمت های آسیب دیده را پیدا کنید.

هر دو طرف فنس را بگردید و ببینید که کدام قسمت ها آسیب دیده است. همه چیز را در نظر بگیرید و هر کجا که آسیب دیده است را مشخص کنید. از تمامی قسمت های آسیب دیده یادداشت برداری کنید.

مرحله 2: قسمت های مورد نیازتان را اندازه گیری کنید و بخرید.

اندازه های مشخص شده را تهیه کنید. در هنگام مشخص کردن قسمت های آسیب دیده بهتری است تا قیمت فنس را نیز براورد کنید تا با اطلاعات کافی به مراکز فروش فنس مراجعه کنید.

ضخامت فنس های ریلی را اندازه گیری کنید تا در هنگام خرید فنس دچار مشکل نشوید. هنگامی که قصد تعمیر فنس توری حصاری را دارید حتما این موضوع را در نظر بگیرید که اگر فنس شما خیلی آسیب دیده بود بهتر است تا از مراکز فروش فنس یک جدید بگیرید و به جای تعمیر به طور کلی آن را تعویض کنید.

مرحله 3: ریل فنس های آسیب دیده را جدا کنید.

قسمت های سیمی گره خورده که فنس توری حصاری را به ریل وصل می کند، ببرید. سپس ریل فنس جدید را روی فنس قدیمی قرار دهید و از جایی که شروع به بریدن قسمت آسیب دیده می کنید علامت گذاری کنید. وقتی بهم رسیدند انتهای دیگر فنس جدید را نیز علامت بزنید. ریل جدید را کنار بگذارید و تا 24 اینچ قسمت آسیب دیده را با یک اره آهن بری ببرید.

مرحله چهارم: بست ها و میله های آسیب دیده را تعویض کنید.

در ادامه مقالات شما را با تعمیر فنس بیشتر آشنا خواهیم کرد.

همانطور که می دانید اطلس فنس به عنوان بهترین مرکز فروش فنس مناسب ترین قیمت فنس را به شما ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *