مقالات

شناخت انواع پایه فنس

فنس

همانطور که می دانید پایه فنس انواع مختلفی دارد و بسته به کاربردی که از این نوع فنس ها می خواهید می توانید پایه های مناسب را انتخاب کنید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین مشخصات فنس های توری حصاری آشنا کردیم. و اطلاعاتی در خصوص فنس های گابیون در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع پایه های فنس به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را در خصوص پایه های فنس در اختیارتان قرار دهیم.

آیا می دانید فنس های توری حصاری برای چه جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ از این نوع فنس ها معمولا در اطراف خانه های مسکونی، حصار برای حیوانات و همچنین کاربرد های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس بودجه ایی که دارید می توانید فنس هایی با کیفیت متفاوت را برای خود انتخاب کنید.

پایه فنس

آشنایی با انواع پایه فنس

پایه های استیل

پایه های استیل برای فنس های توری حصاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع فنس ها اندازه ها و ابعاد مختلفی دارند. این نوع پایه ها وزن سبکی دارند. بسیار مقاوم و با دوام هستند همچنین در برابر آتشسوزی مقاومت بسیار خوبی دارند. نصب این نوع فنس ها بسیار آسان است.

پایه های پلاستیکی

یکی دیگر از مهم ترین انواع پایه فنس پایه های پلاستیکی هستند. در بازار از این نوع پایه ها به خوبی یافت می شود.

این نوع پایه ها نیز اندازه ها و ابعاد مختلفی دارند و بسته به نیازتان می توانید سایز مناسب را انتخاب کنید.

این نوع پایه ها در مجاورت با هوای آزاد زنگ زده و یا اکسید نمی شوند. در بسیاری از شرایط محیطی می توان از این نوع پایه ها به خوبی استفاده کرد. همچنین می توان این نوع پایه ها را به رنگ دلخواهتان رنگ بزنید.

برای تهیه بهترین انواع پایه فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *