آیا می دانید پایه فنس چه مدل ها و ویژگی هایی دارد؟ در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پایه های فنس اشنا کردیم. و اطلاعاتی در خصوص فروش پایه فنس در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

همانطور که می دانید صنایع مفتولی اطلس فنس به عنوان بهترین مرکز فروش پایه فنس شناخته شده است و شما می توانید کلیه محصولات مرتبط را از این مجموعه تهیه کنید.

در اینجا می خواهیم شما را با نحوه مراقبت و نگهداری از پایه فنس بیشتر آشنا کنیم.

امروزه کشف نرده های فنس و ریلی در مناطق نیمه شهری یا شهری جای تعجب ندارد. این ارزش زیبایی شناسی بالایی دارد.

چه عواملی در نگهداری و مراقبت از پایه فنس موثر اند؟

مثلاً محیط. رطوبت در مناطق اطراف چقدر است؟ چقدر باران می بارد؟ از آنجا که خوردگی مشکل اصلی است.

مهمترین چیزی که باید بدانید، هنگامی که صحبت از نگهدارنده نرده های پست و ریلی می شود، این است که بدانید از چه ماده ای برای پستها و ریل استفاده شده است. آیا این چوب، فلز، آلومینیوم است یا چیز دیگری؟ نگهداری به این بستگی دارد.

قبل از شروع نصب حصار، نگهداری از نرده های پست و ریلی با روش های پیشگیری آغاز می شود. نصب مناسب می تواند از بروز بسیاری از مشکلات آینده جلوگیری کند. به عنوان مثال، نصب صحیح پست ها باعث می شود رطوبت و آب در انتهای پست ها جمع نشود. همچنین در صورت نصب پست ها توسط متخصصان که می دانند چه کاری انجام می دهند، پست ها با فاصله و روش دقیق نصب می شوند تا از حرکت در پست ها جلوگیری شود.

پایه فنس

چگونه می توان از قطعات فولادی نرده مراقبت کرد؟

  • جلوگیری از نرده های فلزی همان اندازه که برای نرده های چوبی اهمیت دارد. استفاده از فولاد گالوانیزه به ماندگاری بیشتر آن کمک می کند زیرا پوشش روی که در طی فرآیند گالوانیزاسیون اعمال می شود به محافظت در برابر خوردگی کمک می کند.
  • روکش پودر همچنین راهی برای اضافه کردن محافظت بیشتر به شمشیربازی استیل یا پست فلزی یا ریل در مورد محصور پایه فنس است. همچنین به شما امکان می دهد رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.
  • تعمیر و نگهداری قطعات فولادی در نرده های راه آهن پست و ریلی شامل اطمینان از اینکه هر نوع انگور، چمن و یا علفهای هرز در اطراف پست رشد می کنند یا ریل در صورت نصب نزدیک به زمین، برداشته می شوند.
  • همچنین، هنگام کشف زنگ زدگی، باید آن را با یک برس سیم (نه سیم مفتول سنگین) حذف کنید. سپس آن را با مواد شوینده غیر یونی و آب بشویید و بگذارید خشک شود.
  • شما همچنین نیاز به استفاده از مبدل زنگ دارید.
  • فقط هنگام استفاده از آن باید مراقب باشید زیرا تمام دستورالعمل های ایمنی سازنده باید به صورت مرحله به مرحله دنبال شود.

برای خرید پایه فنس با مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *