پایه فنس استیل

۳ نکته در انتخاب پایه فنس

آیا می دانید برای خرید پایه فنس چه فاکتور هایی اهمیت دارند؟ چه نکاتی را باید در زمان خرید پایه فنس مورد توجه قرار دهید؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پایه فنس استیل اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

پایه فنس

نکات مهم در خرید پایه فنس

تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع پایه کار سختی نیست تنها لازم است تا چند فاکتور را مورد بررسی قرار دهید.

شکل پایه

در انتخاب نوع پایه یکی از مهم ترین فاکتور هایی که باید مورد توجه قرار دهید نوع فنسی است که خریداری کرده اید. معمولا برای فنس ها پنلی شکل از پایه های مربعی استفاده می کنند. همچنین برای فنس های پرچین شکل از پایه های گرد استفاده می شود. به طور کلی لازم است تا در هنگام انتخاب شکل پایه حتما به نوع فنس توجه داشته باشید تا بتوانید بیشتری میزان امنیت و حفاظت را از فنس کشی به دست آورید.

اندازه پایه

از دیگر فاکتور های مهم در انتخاب پایه هایی فنس اندازه آن ها می باشد. پایه های فنس ممکن است از ۷۵ میلی متر تا ۱۰۰ میلی متر متغیر باشند. همچنین برخی فنس ها از جمله فنسس های توری حصاری ممکن است پایه هایی بلنند تر را نیز احتیاج داشته باشند. در این مورد باید بگوییم که معمولا فنس های چوبی پایه هایی کوتاه تر و فنس های فلزی و توری حصاری و پایه هایی بلند تر می خواهید اندازه این پایه ها با توجه به میزان امنیتی که می خواهید در محیط فراهم کنید بسیار متفاوت خواهد بود به طبع پایه های بزرگ تر و بلند تر می تواند تاثیر بسیار بیشتری در امنیت محیط داشته باشد.

جنس پایه

یکی دیگر از فاکتور های بسیار مهمی که در انتخخاب نوع پایه باید مورد بررسی قرار گیرد جنس پایه می باشد. پایه ها ممکن است چوبی، پی وی سی،فلزی و ….. باشند.

شما چه نوع پایه فنس را انتخاب خواهید کرد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =