مقالات

عوامل موثر بر قیمت پایه فنس

فنس حصاری

همانطور که می دانید قیمت پایه فنس به عوامل متعددی بستگی دارد. در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پایه های فنس آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات انواع پایه فنس آشنا کردیم. و همچنین در خصوص پایه های فنس برای استفاده در حیاط اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص عوامل موثر بر قیمت پایه فنس اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

چندین چیز در زندگی وجود دارد که ما هرگز فکر دوم را به آنها نمی اندازیم. ما معمولاً متوقف نمی شویم که چرا پرندگان می توانند بدون ایجاد شوک روی خطوط برق بنشینند. ما اغلب شاهکار مهندسی را که سیستم مدرن آزادراه است، نادیده می گیریم، به خصوص در شهرهای بزرگ که رمپ های همگرا شبیه یک کاسه اسپاگتی هستند. و شانس این است که، شما هرگز به حصار خود نگاه نکرده اید و فکر دوم را به پست حصار که از آن پشتیبانی می کند، داده اید.

فنس حصاری

پایه فنس چیست؟

نه، ما نمی خواهیم شاعر شویم. قبل از غرق شدن در آنچه که باعث می شود فنس شگفت انگیز باشد که همه در صفحه در مورد تعریف آن قرار داریم، ضروری است. پایه حصار، یک چوب بزرگ چوبی یا فلزی است که برای حمایت از حصار در زمین قرار گرفته است. این خود حصار نیست بلکه داربستی است که آن را در جای خود نگه می دارد.

فاکتور های موثر بر قیمت پایه فنس

اندازه فنس

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که در قیمت پایه فنس موثر می باشد اندازه و متراژ فنس توری حصاری شما می باشد. لازم است تا بدانید برای چه مقدار فنسی می خواهید پایه تهیه کنید. هر چه متراژ فنس بیشتر باشد بع طبف به تعداد پایه های بیشتری نیاز دارید.

نوع فنس

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیما پایه ها نوع فنسی است که برای ان پایه می خرید. حتما می دانید که نوع پایه فنسی که برای فنس های حصاری و یا گابیون تهیه می کنید با پایه ایی که برای فنس های چوبی خریداری می شود متفاوت خواهد بود از این رو قیمت و هزینه ایی که پرداخت می کنید نیز متفاوت می باشد.

ابعاد پایه

پایه های فنس به چه عواملی بستگی دارد؟ ابعاد پایه باید چه مقدار باشد؟ به طور کلی لازم است بدانید ابعاد پایه و همچنین مقدار ضخامت پایه ها می تواند نقش مهمی در قیمت آن داشته باشد.

جنس پایه

پایه ایی که برای فنس و حصارتان تهیه خواهید کرد از چه موادی ساخته شده است؟ نوع مواد به کار رفته در پایه و جنس آن به طبق نقش بسیار مهمی در قیمت پایه های حصار دارد. برخی از این پایه ها چوبی و برخی فلز، وینیلی، آلومینیومی و … می باشند قیمت هر یک باهم بسیار متفاوت است.

کیفیت پایه

کیفیت انواع مختلف پایه ها با هم بسیار متفاوت است. لازم است تا برای فنس کشی و حصاری که در نظر دارید حتما از پایه هایی با کیفیت و مقاوم استفاده کنید تا دوام و ماندگاری بسیار بیشتری داشته باشند. هر چه پایه ها در برابر خوردگی و پوسیدگی در شرایط مختلف محیطی مقاوم تر باشند به طبع گران تر هستند البته لازم نیست نگران شوید چرا که هرچه دوام و ماندگاری پایه و همچنین خود فنس کشی بیشتر باشد کمتر به تعمیرات و تعویض پایه ها نیاز پیدا می کنید در نتیجه مدت زمان بیشتری را بدون صرف هزینه سپری خواهید کرد و در این صورت در هزینه ها صرفه جویی می شوند.

برای اطلاع دقیق از قیمت پایه فنس با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *