همانطور که می دانید پایه فنس های فلزی ممکن است بعد از مدتی پوسیده و یا آسیب ببینند به همین خاط در بیشتر مواقع آ ها را گالوانیزه و یا رنگ می کنند.

در مطالب قبلی شما را با قیمت پایه فنس و نصب آن آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد پایه فنس به دست آورید.

در اینجا می خواهیم به شما بگوییم که آیا گالوانیزه کردن بهتر است و یا رنگ کردن فنس و پایه های آن.

فنس های دائم وظایف زیادی را انجام می دهند از جمله جلوگیری از نفوذ دام در اراضی زراعی، نشان دادن مرزهای مزرعه، بهبود ظاهر مزرعه، محدود کردن دام به مزارع چرا و افزایش ارزش فروش مزرعه.

یکی از موارد اصلی که باید در ساخت حصار جدید مورد توجه قرار گیرد نوع پست حصار مورد استفاده است. هزینه اولیه ارسال ها چقدر است؟ چه مدت دوام خواهند داشت؟ هزینه های نگهداری چیست؟

هدف از این تحقیق ارسال حصار فولادی، تعیین این موضوع است

  • از نظر اقتصادی عملی برای خرید
  • پایه های نرده های فلزی گالوانیزه به جای
  • پایه های فولادی رنگی، صرفاً از نقطه نظر ظاهری و طول عمر پایه.

پایه

پایه فنس گالوانیزه

پس از 12 سال از قرار گرفتن در معرض کوچک تعداد تاول های اندازه سنج بزرگ در کمتر از نیمی از گالوانیزه قابل مشاهده بود پایه های فولادی با اتمام 25 دوره آزمایش سال، تاول ها، مختلف از اندازه pinhead تا یک اینچ هشتم قطر، بسیار مشهود بود.  به طور تصادفی بیش از هر پست هر دو در بالا و زیر سطح خاک با تمایل

تاول های اضافی در آنجا حضور داشته باشند خط حصار توسط یک ردیف از نارون سایه زده شده بود.

پایه های گالوانیزه که از درجه پایینتری از سیم بافته پشتیبانی می کردند، بد بودند

پس از 25 سال رنگ آمیزی شد، اما هیچ اضافی نیست

در این قسمت خاص از حصار زنگ زدگی فراتر از تاول وجود داشت

خط مقداری تغییر رنگ نیز قابل مشاهده بود

جایی که علفهای هرز خط نرده سوزانده شده بودند. در شرایط بسیار خوب هر دو در ظاهر پایه های گالوانیزه مورد استفاده قرار گرفتند.

پایه فنس رنگ شده

تمام نقاشی ها به عنوان قلم مو قلم زده شده است تا حد امکان تقریباً یکسان رنگ اصلی اعمال شده با فرو بردن تقریباً 7 سال به طول انجامید، در حالی که پس از آن با یک قلم مو، پوشش تقریباً 10 سال به طول انجامید. رنگ روی فلزی بهترین و بهترین پوشش را نیز در بر گرفته است بیشترین ارسال ها را به گالن نقاشی کرد.

پستهای چک بدون تغییر مجدد باقی مانده است در هر گروه از پستهای چاپ شده در این زمان خاص، پستهای فولادی گالوانیزه همانطور که در ابتدا ساخته شده دست نخورده باقی مانده بود.

برای تهیه بهترین انواع پایه فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *