آیا می دانید بهترین مرکز فروش پایه فنس کجاست؟ از کجا می توانید بهترین انواع فنس و پایه فنس را تهیه کنید؟ همانطور که می دانید اطلس فنس به عنوان بهترین مرکز فروش پایه فنس در تهران شناخته شده است.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات پایه های فنس آشنا کردیم. همچنین شما را با عوامل موثر بر قیمت پایه فنس آشنا کردیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد فروش پایه فنس و توجه به آن به دست آورید.

ایده های جالب با پایه های فنس

فنس بدون پایه مانند داشتن خانه ای بدون پشت بام است. اگر فکر می کنید هنگام انتخاب پست های فنس برای حیاط خود گزینه های زیادی وجود ندارد، اشتباه می کنید. امروزه برای افرادی که مایل به بهبود فنس خانه خود هستند گزینه های بسیاری در دسترس است. برخی از محبوب ترین پست های فنس، پایه های چوبی، فلزی، وینیل است.

پستهای فلزی و وینیل مراحل نصب مشابه با چوب را دارند. با این حال، گزینه های افزایش پست شما چندان زیاد نیست. مطمئناً می توانید تاپ های پست را برای هر دو نوع حصار فلزی و وینیل خریداری کرده و رنگ آمیزی کنید. علاوه بر این، کار دیگری برای تغییر کارهایی که قبلاً به دست آورده اید وجود ندارد. یک مزیت بزرگ از نرده های فلزی و وینیل این است که به نگهداری کمی احتیاج دارند.

اگر این پیام های کلیدی همان چیزی نیست که شما انتظار داشتید، هنگام خرید یک پایه جدید از مرکز فروش پایه فنس گزینه های دیگری را مد نظر بگیرید. نصب پایهحصار مستلزم کار بتن است و انجام این کار توسط خود شما کاری نیست که من توصیه کنم.

فنس

راهنمای نصب پایه فنس های چوب سرو برای ماندگاری بیشتر

سرو از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است، اما مگر در مواردی که چند دستورالعمل رعایت شود، پایه های های چوب سرو در 5 سال ممکن است شکست بخورند. سه عامل در بروز این نارسایی اولیه نقش دارند: زهکشی ضعیف، چوب کم کیفیت و محافظت ضعیف در برابر آسیب حشرات. برای به دست آوردن بیشترین استفاده از پایه های جدید خود، در اینجا پنج کار وجود دارد که می توانید انجام دهید:

  • قسمت پایین پستها را در نگهدارنده چوب حاوی نفتانات مس مانند Cuprinol خیس کنید. در بعضی از فروشگاههای رنگ و مراکز خانگی موجود است، این چوب با چوب مخصوصاً در کاربریهای زمینی طراحی شده است.
  • در حدود 6 عدد از محل جمع شده را در قسمت زیرین سوراخ قرار دهید تا تخلیه شود. قسمت پایین پست باید همانطور که نشان داده شده است چند اینچ را به داخل مصالح بکشاند.
  • بتن را ریخته تا بالاتر از سطح خاک باشد. خاک را صاف کنید و آن را شیب کنید تا آب از پست فرار کند.
  •  از پایه لاتکس اکریلیک بیرونی با کیفیت بالا یا سیلیکون مخصوص ساخت چسبنده به بتن، در پایه پست استفاده کنید. با این کار شکاف بین بتن و پستی که ناشی از چرخه انجماد / ذوب است، مهر و موم می شود.
  •  از پایه هایی که حاوی چوب درخت هستند استفاده نکنید. چوب درخت ساپود از چوب سبک (معمولاً زرد) سبک تر است، تیره است. درعوض، از چوب قلب استفاده کنید، زیرا چگال تر و مقاوم تر به حشرات است.

برای استفاده از محصولات بهترین مرکز فروش پایه فنس با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *