فنس یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که برای حفظ امنیت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبل شما را با 3 عاملی که می تواند به فنس آسیب برساند آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ترفند هایی برای نگهداری و مراقبت از فنس آشنا کنیم.

همانطور که می دانید فنس توری حصاری یکی از با دوام ترین و محکم ترین انواع فنس به شمار می رود. اگر به درستی از فنس استفاده شود و به طور مداوم مراقبت های لازم را انجام دهید سال های سال فنس توری برای شما کاربرد خواهد داشت.

به طور کلی برای اینکه به خوبی از فنس نگهداری کنید لازم است تا اطلاعات مختصری در مورد ساختار و ویژگی های این مدل فنس ها به دست آورید.

ترفند هایی برای مراقبت از فنس

جلوگیری از پوسیدگی با استفاده از جلا دهنده

درست است که فنس های توری حصاری به دلیل مقاومت و دوام بالایی که دارند شناخته شده هستند اما این به شرطی است که با جلا دهنده ها و مواد مخصوص روکش شوند. تا در مقابل رطوبت و مجاورت در معرض هوا زنگ نزنند و پوسیده نشوند.

برف نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث پوسیدگی می شود. با استفاده از روکش مناسب می توانید دوام فنس را افزایش دهید.

شستشو و واکس زدن

وجود شاخ و برگ های موجود در اطراف فنس از مهم ترین عواملی است که باعث کثیف شدن فنس شما می شود. به همین خاطر است که باید به طور مداوم فنستان را تمیز کنید.

هر 3 ماه یکبار می توانید با اب و مواد شوینده فنستان را تمیز کنید تا جلوه زیباتری به خود بگیرد. سپس با روغن های معدنی و یا واکس های مخصوص فنس را چرب کنید.

برای تهیه بهترین انواع فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *