از پایه فنس چه می دانید؟

آیا از اهمیت این پایه ها اطلاع دارید؟ پایه فنس استیل چه فرقی با سایر پایه ها دارد؟ در اینجا می خواهیم اطلاعاتی در خصوص پایه فنس در اختیارتان قرار دهیم.

 

پایه های حصار فلزی مزایای بسیاری نسبت به همتایان خود مانند چوب یا بتن دارند و گذشته از صرفه جویی در هزینه (معمولاً در حدود 20٪) با استیل های مخصوص به طرز قابل توجهی طولانی تر از پست های چوبی است. آنها راحت تر و سریع تر به داخل زمین فرو می روند و موارد دیگر و برای کارکرد های مختلفی مورد توجه قرار می گیرند.

به طور معمول در رابطه با نرده ها و فمس های حصاری مورد استفاده قرار می گیرد، پایه های حصار فلزی همچنین می توانند به خوبی با صفحات شمشیربازی چوبی کار کنند. درست مانند پستهای چوبی، آنها را می توان مستقیماً درون بتن فرو برد و به آنها استحکام بیشتری می بخشد، اما به طور معمول این کار ضروری نیست. تا زمانی که به اندازه کافی در زمین غرق شده باشند، برای سالهای بعد کاملاً باقی خواهند ماند. گفته می شود، اگر از پایه های فولادی در نرده های امنیتی استفاده شود، غرق شدن آنها در بتن برای استحکام بیشتر می تواند ایده خوبی داشته باشد.

فنس

چه نکاتی می تواند شما را برای خرید پایه فنس کمک کند.

ارائه پشتیبانی عالی

در مورد نرده های مسکونی، پست های حصار فلزی این توانایی را دارند که پشتیبانی گسترده ای از طیف گسترده ای از مواد داشته باشند. چه این چوب، پیوند زنجیره ای، تخته کامپوزیت، وینیل یا حتی مواد بازیافت شده باشد (بله، برخی از افراد چنین کاری می کنند)، پست های فولادی درجه ای از استحکام و دوام را ارائه می دهند که هیچ نوع پست دیگر نمی تواند.

اگر می خواهید از فولاد برای پست های حصار خود استفاده کنید، باید مطمئن شوید که این گالوانیزه است. گالوانیزاسیون فرایندی است که اساساً این فلز را در یک ماده شیمیایی پوشانده و از اکسیداسیون که منجر به زنگ زدگی می شود، می پوشاند. پس از درمان (معمولاً قبل از خرید) دیگر مجبور نیستید که مجدداً کاری با آن انجام دهید. این برخلاف چوب است که برای جلوگیری از خشک شدن، پوسیدگی یا پراکنده شدن باید مرتباً رنگ آمیزی و درمان شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد، پست های حصار فولادی برای مقایسه با انواع دیگر پست و در صورت خم شدن یک پست، مقرون به صرفه است، بنابراین در اکثر موارد می توان آن را به شکل خم کرد و بدون ایجاد هرگونه ضعف ساختاری، دوباره به شکل خم شد. . علاوه بر این، اگر می خواهید از آنها برای نرده های سبک استفاده کنید، مانند باغ ها یا تعیین مرزها، می توانید پست های نازک فلزی را نیز خریداری کنید. اینها معمولاً حتی ارزانتر هستند.

برخی معتقدند پست های حصار فولادی در مقایسه با پست های چوبی بسیار جذاب به نظر نمی رسند. اما اگر از آنها در رابطه با سایر مواد مانند چوب استفاده کنید، می توان آنها را به راحتی پنهان کرد و حتی هنگامی که آنها را با شمشیربازی فلزی استفاده می کنید، اغلب می توانند از روکش پودری برای مطابقت با هر رنگی استفاده شوند. این یا می تواند باعث شود که آنها یکپارچه با هم مخلوط شوند، یا در غیر این صورت، اگر می خواهید آنها را ایستادگی کنید، با رنگی روشن پوشانده شوید.

برای تهیه بهترین انواع پایه فنس های استیل و مقاوم می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

از جمله سایر محصولاتی که این مجموعه ارائه می کند شامل: فنس های توری حصاری و فنس های توری فرنگی می باشد.

اطلس فنس ارائه دهنده بهترین انواع فنس و سایر تجهیزات مربوطه از جمله پایه فنس نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *