آیا می دانید کدام یک از پایه ها را می توان به عنوان پایه فنس ارزان در نظر گرفت؟

در مطالب قبلی شما را با تفاوت گالوانیزه کردن و رنگ کردن پایه فنس آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد پایه فنس ارزان در اختیارتان قرار دهیم.

پایه فنس استیل

  • شاید بزرگترین مزیت پست های حصار فولادی صرفه جویی در هزینه ها نسبت به پست های چوبی باشد، اما برچسب قیمت تنها مزیت فلز نسبت به چوب یا وینیل نیست. نصب آنها آسان است، آنها بسیار طولانی تر از تخته های چوبی هستند و در هنگام خم شدن می توانند نسبتاً راحت حل شوند. آنها یک انتخاب همه کاره برای نرده های زنجیره ای، نرده های چوب، و یا انواع دیگر نرده هایی هستند که باید قوی و ماندگار باشند. با این وجود مطمئن شوید که پست های حصار فلزی با کیفیت بالا را انتخاب می کنید، با این حال، در صورت عدم گالوانیزه، فولاد مستعد زنگ زدن است.
  • پایه های نرده های فلزی اغلب در نرده های زنجیره ای استفاده می شوند، اما می توانند برای نرده های چوبی نیز مورد استفاده قرار گیرند.
  • پست فلزی می تواند مستقیماً در داخل زمین فرو رود، مشروط بر اینکه به اندازه کافی فرو رود. بتن فقط به پشتیبانی و استحکام بیشتری می افزاید، اما برای نرده های امنیتی، بتن ممکن است بهترین گزینه باشد. پست های نرده ساخته شده از فولاد به اندازه کافی قوی برای حمایت از بیشتر مواد فنس، به ویژه برای مصارف مسکونی هستند، و در حالی که برخی ممکن است استدلال کنند که پست های حصار فلزی به اندازه چوب چندان جذاب نیستند، می توان آنها را به راحتی پنهان کرد تا زیبایی زیبایی از نرده حفظ شود.

پایه فنس

  • گالوانیزه کردن پستها در اصل به این معنی است که پستها در ماده شیمیایی یا ماده دیگری پوشش داده شده اند تا از زنگ زدگی جلوگیری شود. این تضمین می کند که ارسال ها مدت طولانی است و در هنگام قرار گرفتن در معرض عناصر زنگ زدگی نخواهند شد. پایه فولادی گالوانیزه از نظر ظاهری طولانی تر از پستهای چوبی – حتی پستهای چوبی تحت درمان باشی – که تمایل به پوسیدگی، خشک شدن و شکستن بعد از سالها قرار گرفتن در معرض عناصر دارند، خواهد بود. پس از صفر نیازی به درمان با پستهای فولادی نیست.
  • پس انداز هزینه های فولادی دارای مزایای دیگری است: در صورت خم شدن یا خراب شدن تعمیر، تعویض ارزان قیمت خریداری می شود و به راحتی نصب می شود. قیمت خرید اولیه یک نرده فلزی کمتر از یک چوب یا وینیل است و اگر پست فولادی باید خم شود، اغلب می تواند بدون نیاز به تعویض به داخل آن خم شود. پست های فولادی سنج نازک تر را می توان برای نرده های سبکتر مانند حصارکشی باغ نیز خریداری کرد. این ارسال ها سبک، ارزان است.

برای خرید پایه فنس ارزان با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *