همانطور که می دانید با تولید فنس و حصار کشی می توانید در سرتاسر اطراف خانه خود امنیت و آرامش را برقرار کنید. در مقالات قبل شما را با نحوه براورد قیمت فنس و همچنین میانگین قیمت فنس آشنا کردیم. در اینجا می خواهیم تفاوت فنس و حصار کشی توری با فنس کشی چوبی را برای شما مشخص کنیم.

هنگامی که به مراکز فروش فنس می روید و قصد فنس کشی اطراف خانه خود را دارید این سوال برایتان پیش می آید که آیا از فنس چوبی استفاده کنم و یا از حصار ها و فنس های توری؟ هنگامی که در اتوبان رانندگی می کنید و یا از کنار خانه ها رد می شود انواع فنس کشی و توری های حصاری را مشاهده خواهید کرد که انتخاب هر یک از آن ها نیازمند آگاهی است.

هنگامی که می خواهید تصمیم بگیرید از چه نوع فنسی برای امنیت بیشتر محیط مورد نظرتان استفاده کنید فاکتور ها و عوامل متعددی را باید مورد بررسی قرار دهید تا آگاهانه ترین و بهترین تصمیم را بگیرید. برخی از مهم ترین مواردی که مورد بررسی قرار خواهید داد در مورد قیمت فنس و همچنین طراحی ساخت و مقدار رسیدگی به آن است.

مقایسه قیمت فنس

همانطور که حدس می زنید قیمت فنس کشی با چوب بسیار گران تر از قیمت فنس های توری و حصاری خواهد بود. به طور معمول در کشور های آمریکایی میانگین قیمت فنس در هر پا حدود 5 تا 40 دلار است. به عبارت دیگر یک رول 50 پایی از فنس حصاری و توری ممکن است هزینه ایی حدود 250 تا 2000 دلار داشته باشد. البته این هزینه بر اساس ارتفاع فنس است.

مانند سایر حصار کشی ها و فنس کشی ها، هزینه های جانبی دیگری نیز در کنار هزینه  و قیمت اصلی فنس وجود دارد. به طور کلی نصب فنس های توری حصاری بسیار آسان تر و کم هزینه تر از فنس های چوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *