خرید و تولید فنس تصمیم ساده ای نیست. تولید فنس معمولا گران است و مواد و شکل و کیفیت آنها نشان از ارزش و جذابیت بصری خانه دارد.برای دانستن ویژگی های فنس و نیاز به آن، مقالات قبلی ما مطالعه کنید.

تولید فنس فلزی

طبق سازه های همسایه یا حیاط مشترک با صاحبخانه ، این موضوع پیچیده تر می شود و ممکن است شما برای اندازه، جنس و شکل فنس مورد نظرتان کلی دردسر بکشید.

اگر پیدا کردن فنس فلزی مناسب شما را سردرگم کرده، به جای درستی سر زدید! در ادامه به تولید فنس و شرایط نگهداری و نصب آن اشاره می شود.

جنس فنس فلزی

آهن کاری شده

وقتی موضوع به فنس فلزی می رسد، فنس های آهن کاری شده بهترین نمونه است. این فنس ها در عین زیبایی، محافظ محکمی هستند و شکل جذابی دارند. همچنین خانه ی شما را بدون مانع قابل مشاهده می کند. اگر درخانه ای قدیمی یا شهری زندگی می کند، این فنس ها بهترین محافظ هستند.

در هر قطعه از تولید فنس های آهن کاری شده، پودر پوشی به کار برده شده که در مقابل محیط طبیعی از آن حفاظت می کند. پودر پوشی، از جنس فنس با عایق سازی گرمایی پوشانده شده که از رنگ کاری استاندارد مقاوم تر است. اما پودر پوشی مواد به خصوص مواد فلزی، دائمی نیست. اگر فنس ها خراش یا آسیب ببینند، آهن آن خیلی زود شروع به پوسیدگی می کند و زنگ می زند.

برای جلوگیری از این مشکل، همیشه فنس را در مدت یک یا دو سال تعمیر کنید ودر طول سال چشم از آن برندارید.

نقاط قوت:

  • مقاوم و محکم
  • دیزاین دل به خواه
  • ظاهری کلاسیک، به خصوص برای محیط های تاریخی

نقاط ضعف:

  • نیازمند نگهداری و مراقبت همیشگی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی
  • فنس آهنی سخت وسنگین و دشوار برای نصب می باشد
  • برش های فنس ها جز با حیاط های یک دست نمی تواند با حیاط های شیبدار تطبیق پیدا کند.

برای تولید فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *