دوام و مقاوم فنس توری حصاری چقدر است؟ فنس کشی یکی از ضروری ترین کار هایی است که باید برای حفظ امنیت و حفاظت از محیط اطرافمان انجام دهیم. آیا می دانید چه عواملی ممکن است به فنس ها آسیب برسانند؟

در مطالب قبل شما را با برخی ار عواملی که می تواند باعث خراب شدن فنس شود آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

قبل در مورد شرایط آب و هوایی و بارش برف و باران و وقوع طوفان های شدید توضیح دادیم که ممکن است این عوامل موجب آسیب رسیدن به فنس شود.

2. رشد گیاهان

یکی دیگر از مواردی که می تواند به فنس ها آسیب وارد کند رشد بیش از حد گیاهان است. وقتی در حیاط پشتی و یا روبه روی خانه از فنس کشی استفاده می کنید ممکن از درختان و گیاهان زیادی در آنجا رشد کنند. البته اگر به این گیاهان رسیدگی ششود می تواند نمای جذابی برای اطراف منزلتان فراهم کند اما اگر هیچ گونه رسیدگی و مراقبت از این درختان و گیاهان انجام ندهید به مرور ممکن است باعث پاره شدن و آسیب رسیدن به فنس شوید.

3. بالا رفتن از فنس

در حقیقت تولید فنس برای این انجام می شود که کسی وارد حریم خصوصی شما نشود اما گاهی شاهر آویزان شدن کورکان از این فنس ها هستیم در در حال بازی هستند. لازم است بدانید که این گونه رفتار ها و بالا رفتن افراد از توری ها موجب خم شدن و پاره شدن آن ها می گردد و در این صورت باید هزینه های زیادی را بابت تعمیرات و یا تعویض توری بپردازید.

در هر صورت ممکن است بعد از مدتی شاهد توری و حصار آسیب دیده در اطراف منزلتان باشید پس بهتر است از توری ها و حصار های با کیفیت تری استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *