همانطور که می دانید صنایع توری و فروش فنس اطلس فنس به عنوان بهترین مرکز در زمینه فروش فنس توری حصاری و همچنین سایر فنس ها شناخته شده است. برای آشنایی با قیمت فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. در مقالات قبل شما را با قیمت فنس چوبی با فنس های توری حصاری، براورد قیمت فنس و همچنین قیمت فنس توری آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تفاوت هزینه نصب فنس توری حصاری با فنس های چوبی بیشتر آشنا کنیم.

همانطور که گفتیم در کنار قیمت مواد به کار رفته در فنس کشی هزینه های دیگری را نیز برای تولید فنس باید در نظر بگیریم. به همین خاطر فنس های توری حصاری را می توانید خودتان بدون کمک افراد ماهر نصب کنید( البته که باید برخی از مهارت ها را داشته باشید). به همین خاطر هزینه و قیمت نصب فنس توری بسیار ارزان تر از فنس های چوبی است. در بررسی قیمت فنس کشی برای فنس های توری باید موارد زیر را مورد بررسی قرار داد:

آبکاری فنس ها

در نظر گرفتن گوشه های فنس کشی

در نظر گرفتن ورودی برای فنس و حصار

قلاب های مورد نیاز در فنس کشی

ستون های فلزی

برای فنس کشی های چوبی علاوه بر این که باید هزینه بالا تری را بپردازید برای نصب آن نیز به یک کارشناس حرفه ایی نیاز دارید و قیمت نصب نیز گران تر از قیمت نصب فنس های توری حصاری خواهد بود. در آمریکا هر پنل فنس چوبی در هر 6 فوت حدود 25 تا 100 دلار است. طول هر پنل چوبی حد اکثر 8 فوت است. به طور کلی قیمت فنس کشی بستگی به بزرگی حیاط منزل یا محل مورد نظر شما دارد. همچنین نوع فنسی که انتخاب می کنید نیز در قیمت فنس کشی موثر است. همچنین در قیمت نصب باید هزینه رنگ و سایر تزئینات را نیز در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *