فنس کشی می تواند به دلیل امنیت، شخصی سازی و یا برای زیبایی انجام شود. مهم نیست فنس کشی به چه دلیل انجام شود مهم این است که قیمت فنس مناسب باشد و فروشگاه مجهزی را برای فروش فنس پیدا کنید. قیمت فنس به چه عواملی بستگی دارد؟ به طور کلی مواد استفاده شده در فنس کشی، مناطقی که می خواهید فنس کشی را انجام دهید و همچنین ارتفاع فنس عواملی هستند که بر تولید فنس تاثیر گذار خواهند  بود.

به طور میانگین قیمت فنس کشی از 1733 دلار تا 2680 دلار خواهد بود. قیمت فنس در کمترین حالت 60 دلار و در بیشترین حالت حدود 5139 دلار است.

بازبینی قیمت فنس کشی

همانطور که می دانید در فنس کشی به مسائل مختلفی پرداخته می شود. تولید فنس برای منازل کار آسانی نیست و به دقت و مهارت نیاز دارد. هزینه های مربوطه در اختصاص با تولید و فروش فنس بسار متغیر است و باید با کارشناسان حرفه ایی در مورد فنس کشی مشاوره بگیرید.

قبل از اینکه اقدام به فنس کشی کنید و هزینه های مربوطه را پرداخت کنید باید نیازتان در مورد فنس و تولید فنس را مد نظر داشته باشید. هرچه فنس ها بلند تر باشند لازم نیست بیشتر زمان بگذارید اما قیمت فنس بیشتر خواهد شد. چرا که از مواد بیشتری استفاده می شود و تولید فنس و فنس کشی در این صورت سخت تر خواهد بود. به همین خاطر قیمت فنس گران تر می شود.

فنس های مشبک و شبکه ایی بسیار ارزان تر هستند و همچنین نصب آن ها بسیار آسان تر است. این مدل فنس ها آبکاری شده اند و یا با پی وی سی روی  آلومینیوم آن را روکش کرده اند. این نوع فنس کشی و تولید فنس خیلی طول عمر زیادی ندارد اما نصب آن بسیار آسان است و سریع انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *