همانطور که می دانید قیمت فنس به عوامل متعددی بستگی دارد. آیا می دانید برای فنس کشی و تولید فنس از چه مراکز فروش فنس باید راهنمایی بگیرید؟ برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

در مقالات قبل شما را با میانگین قیمت فنس آشنا کردیم در ادامه  با ما همراه باشید تا شما اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

همانطور که می دانید فنس کشی با چوب ممکن است امنیت بیشتر و ظاهر زیبا تری داشته باشند اما از لحاظ اقتصادی آن ها در مقایسه با قیمت فنس مشبک و یا شبکه ایی بسیار گران تر هستند. چرا که هم مواد و مصالح آن ها بسیار گران قیمت تر است و هم اینکه نصب آن ها بسیار دشوار تر است.

بر اساس براورد میانگین قسمت فنس و همچنین نصب آن قیمت حدودی برای نصب فنس 2388 دلار است. مهم نیست که چه نوع فنسی را برای فنس کشی و حصار کشی در اطراف منزل استفاده می کنید. بیشتر افراد برای حفاظ در اطراف منزلشان به 6 پا فنس نیاز دارند. حد اقل میانگین قیمت فنس کشی برای 6 پا تولید حصار چیزی حدود 3 دلار در هر لاین می باشد. حداکثر قیمت آن حدود 13 دلار در هر لاین است. همانطور که می دانید می توانید با استفاده از حصار کشی و تولید فنس به شخصی سازی و همچنین حفاظت محیط اطراف منزلتان کمک کنید. هزینه های حدودی و قیمت فنس برای تولید حفاظ به طور حدودی 5000 دلار خواهد شد. اگر از حیوانات در حیاط نگهداری می کنید هزینه فنس کشی و قیمت فنس حدود 1070 دلار خواهد بود چرا که باید از فنس های خاصی استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که این قیمت ها به دلار است و مربوط یه هزینه فنس کشی در کشور های اروپایی و آمریکایی است و در ایران این هزینه ها بسیار ارزان تر خواهد بود برای اطلاع دقیق در مورد قیمت فنس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *